ТОВ “Миколаївська РМС”

Breadcrumb Navigation

За освітою я аудитор і до заснування  своєї справи працював топ менеджером у великих аграрних компаніях. Однак все життя мріяв вирощувати рибу. Тому купив господарство та почав приводити його до порядку, оскільки воно перебувало в занедбаному стані. Із 100 гектарів водного плеса, лише 30 га – чиста вода. За три роки роботи вдалося зробити чимало. Ми провели капітальний ремонт ставків, очистивши від очерету 70 га.

Мій робочий день тепер став ненормованим: вставати доводиться о 4 ранку, а лягати пізно вночі. Але коли отримуєш задоволення від роботи, то втоми не помічаєш.

Вирощуємо коропа, товстолоба, білого амура та щуку. Працюємо в двох річному циклі, тобто за два сезони рибу виводимо до товарної.

Цього року я спробував вирощувати качок та півнів на вільному вигулі, в першу чергу для своєї сім’ї. З невеликою пропозицією свіжої птиці вийшов і до львів’ян.

В планах побудова сучасної ферми з вирощування форелі, аналогів якої немає в Україні. Старт будівельних робіт заплановано на весну 2021 року.