Чи готові ми до правильного споживання…

Breadcrumb Navigation

 

Останні події змусили багатьох з нас замислитись, чого нам не вистачає в нашому житті, в житті мешканців нашого великого міста. Ми живемо в час хвилювання, метушні та роздумів..
А що ж ми бачимо поза містом в оточуючих селах, де розташовані різноманітні ферми….? тут спокій, природа, та смачна їжа…
Так, саме їжа, яку ми виявили в області , стає дедалі для нас … відкриттям.
Тут все пронизане щедрістю, свіжістю, таке автентичне та локальне.

Вершкове масло, стиглі сири, свіжа зелень із поля, ягоди, запашні помідори. Щойно перемелене зерно та корисний хрусткий хліб.
      А що відбувається з їжею міських жителів?
Типовий продукт у супермаркеті проїжджає тисячі кілометрів, перш ніж потрапити до нашого столу, і це накладає не найкращий відбиток на наше харчування, на смак їжі, і звичайно, це негативно впливає на навколишнє середовище. Для міських сімей стало проблемою отримувати живу, збагачену поживними речовинами їжу, щоб забезпечити наше з вами насичене життя.
Тож я не зупинятимусь популяризувати місцевих фермерів та їх продукцію та наведу достатньо аргументів, щоб ми свідомо змінювали свої звички.
Адже, споживаючи продукти наших фермерів, ми отримуємо завжди свіжу, здорову, смачну їжу з набагато меншим впливом на довкілля.
Підтримуючи дрібних фермерів та виробників, які з любов’ю управляють своєю землею та допомагають своїм громадам, ми з вами допомагаємо відновити регіональну продовольчу систему, яка може нас стабільно годувати. Тож ми (сприймайте ми- локальні виробники;) готові дати вам свою пропозицію, підтримайте та скористайтесь можливостями!
Отримуйте їжу, яка живить ваші цінності та вашу сім’ю!