Наші стандарти

Breadcrumb Navigation

Наш сільськогосподарський обслуговуючий кооператив “Фермерська родина” об’єднав 28 локальних фермерів.

Ми відкриті до нових членів, які мають бажання вступити в наш кооператив.

Проте приймаємо на умовах повної прозорості щодо методів виробництва. Нам дуже важливо, щоб кожен з нас сповідував високі стандарти якості та безпечності продукції, мав бережливе ставлення до землі, тварин, будував людяні та доброзичливі відносини з персоналом та клієнтами.

Ми пропонуємо найкращі натуральні продукти і всю необхідну інформацію про нас, щоб Ви завжди були задоволені своїм вибором.

Ми також підтримуємо один одного в постійному вдосконаленні, навчанні, ми прагнемо бути кращими та розвиватися.

Ми радимо Вам ставити запитання нам тут чи фермерам напряму, відвідувати наші заходи чи приїжджати в гості на господарства, і так ми будемо ближчі і зрозуміліші один одному.

Наші гарантії
Фермерська родина має просту гарантію.

Якщо в будь-який час Вас не влаштує щось з наших продуктів, повідомте нам про це, і ми замінимо ці продукти на наступне замовлення або повернемо Вам гроші. Ми працюємо без посередників, тому повністю впевнені у якості наших продуктів.

Ціноутворення

Ціна кожного нашого товару залежить від того, скільки коштує фермеру його виростити чи виробити. Щоб визначити остаточну ціну ми просто додаємо витрати на передпродажну підготовку та логістику продукції від фермера до Львова.

Довкілля

Вибір їжі для Вашої родини має глибокий вплив на здоров’я нашого довкілля, здоров’я Вашої родини та сімей фермерів, які її виробляють.  Обираючи натуральну продукцію, ми маємо можливість покращити свою систему харчування та здоров’я і благополуччя наших сімей та планети.
Це надзвичайно цінно і від цього Ви почуватиметесь набагато краще.

З повагою до Вас та до себе!